Pracujemy zwinnie, dopasowując się do Ciebie.

Znajdziesz technologiczne odpowiedzi na Twoje biznesowe plany

Wyciągniesz maksimum korzyści z języków programowania, technologii, platform, które zaproponujemy.

Krok 1Krok 1

Napisz do nas i podziel się swoim pomysłem

Opisz jak najdokładniej swoje plany i pomysły. Im więcej szczegółów, tym lepiej przygotujemy się do pierwszej rozmowy z Tobą. Odezwiemy się do Ciebie z propozycją terminu spotkania.

Rozmowa i warsztaty kreatywne

Podczas wspólnych warsztatów będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle. Wspólnie przeanalizujemy cele biznesowe, określimy użytkowników docelowych oraz ich potrzeby. Efektem końcowym będzie ustalenie zakresu prac oraz MLP (Minimum Lovable Product).

Dobór stacku technologicznego - języki, technologia, platformy itp.

Czas wybrać technologię, która idealnie wpasuje się w wymagania Twojego projektu. Nie musisz się o nic martwić. Korzystamy z większości wiodących technologii. Znamy się na skalowaniu czy rozwiązaniach chmurowych, a troskę o bezpieczeństwo mamy wręcz wpisaną w nasze DNA. Dzięki temu Twój produkt spełni obecne potrzeby użytkowników i jednocześnie będzie gotowy na dalszy rozwój.

Przygotujemy wycenę

Na tym etapie przygotujemy i zaprezentujemy wstępny harmonogram prac razem z wyceną. W przypadku jasnych wymagań i krótkiego terminu realizacji będzie to prawdopodobnie model Fixed Price (zakłada oszacowanie z góry ceny za cały projekt). Dla większych i bardziej złożonych projektów zazwyczaj pracujemy w modelu Time & Material (klient płaci za faktycznie wykonaną pracę). Na tej podstawie powstanie umowa.

Umowa i rozliczenia

Podpisujemy umowę i przechodzimy do realizacji projektu. Pracujemy zwinnie, dostosowując zakres prac do Twoich oczekiwań. Dlatego zazwyczaj pracujemy w modelu Time & Material, rozliczając się za prace, które faktycznie dla Ciebie wykonaliśmy. Dzięki temu możesz też w każdej chwili zakończyć współpracę, gdyby nasze usługi nie spełniały Twoich oczekiwań. U nas nie ma kruczków i drobnego druku - uczciwość i partnerskie podejście do współpracy jest dla nas kluczowe.

Proces projektowy oparty na partnerskich relacjach

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i zadbamy o pełne zrozumienie każdego etapu projektu. Razem tworzymy elastyczny plan prac dostosowany do aktualnych wymagań. Pracujemy iteracyjnie i po każdym etapie prezentujemy wyniki naszej pracy oraz zbieramy Twoje uwagi. Dzięki temu zawsze dokładnie wiesz, na jakim etapie jest Twój projekt.

Narzędzia

Standardowo do komunikacji z partnerem korzystamy ze sprawdzonych narzędzi firmy Google (Meet, Chat, JamBoard, itp.), a do zarządzania projektami firmy Atlassian (Jira i Confluence). Możemy jednak dostosować się do Twoich wymagań w tym zakresie.

Gwarancja

Standardowo na gotowy produkt udzielamy gwarancji. Okres obowiązywania gwarancji dobieramy tak, żeby był on optymalny do zapoznania się z jego działaniem w środowisku produkcyjnym. Zazwyczaj oferujemy również dalsze utrzymanie i rozwój dostarczonych aplikacji, w zależności od preferencji klienta.

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na projekt?
Porozmawiajmy!

Napisz do nas: